LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Schalke 04 – Mainz, rozgrywany w ramach pierwszej Bundesligi niemieckiej, w piątek 20 września 2019 roku, o godzinie 20:30.

Schalke
Schalke zajmuje w tym momencie 6 miejsce w tabeli z siedmioma punktami, Mainz jest na 16 miejscu.

W porównaniu z poprzednim sezonem Schalke robi postępy i widać u nich poprawę gry.

Niedawno pokonali Herthę Berlin 3:0 u siebie przed międzynarodową przerwą. Potwierdzili swoją dobrą passę pięcioma bramkami na wyjeździe z Paderborn, wygrywając 5:1.

Schalke prawdopodobnie straci na ten mecz pomocnika Schopfa (1/0) z powodu choroby, ale także kontuzjowanego pomocnika Bentaleba i ofensywnego Ramana (3/0).

Po bardzo rozczarowującym początku sezonu i trzech kolejnych porażkach z dwunastoma bramkami straconymi (w tym odpadnięcie z Pucharu Niemiec), gracze z Moguncji ostatecznie zagrali lepiej w zeszły weekend, wygrywając z Herthą 2:1.
Sama gra mogła zakończyć się zupełnie inaczej, ponieważ goście z Berlina stworzyli znacznie więcej dogodnych sytuacji.

Trzeba zaznaczyć, że Schalke wygrało 5 ostatnich meczów u siebie z Mainz, więc biorąc również aktualną formę jest faworytem tego meczu.

Mainz wygrał z Herthą, ale nadal pozostaje słaby na wyjazdach i bez prawdziwej poprawy w tym aspekcie na prawdę będzie im trudno o punkty w meczach poza domem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 września, 20:3011.67 (Wynik 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *