LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Litwa – Ukraina, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w sobotę 7 września 2019 roku, o godzinie 18:00.

Ukraina
Reprezentacja Ukrainy ma 10 punktów i zajmuje 1 miejsce w tabeli grupy B.

Litwa nie robi postępu jeśli chodzi o grę na przestrzeni ostatnich lat. Nie chodzi tylko o gorsze wyniki, chodzi po prostu o brak prawdziwej jakości w ich kraju, jeśli chodzi o piłkarzy.

Mieli fatalną fazę eliminacji do Mistrzostw Świata 2018, która zakończyła się dwa lata temu. Prawie nic nie pokazali w Lidze Narodów UEFA w grupie z Rumunią, Czarnogórą i Serbią.

Ich mecze eliminacyjne Euro 2020 rozpoczęły się od porażki z Luksemburgiem 1:2, w drugim meczu z tą drużyną Litwa zdobyła zaledwie punkt remisując u siebie 1:1. Po drodze był jeszcze remis 0:0 z Azerbejdżanem na wyjeździe w meczu towarzyskim. Ostatni ich mecz eliminacyjny to z kolei porażka 1:4 z Serbią.

Z trzema meczami i jednym punktem, także w meczach przeciwko Luksemburgowi, oczywiste jest, że ich realne szanse na awans już się skończyły.

Obrońca Slavickas (19/0, Suduva), pomocnik Lasickas (6/0, Jagiellonia), Novikovas (55/7, Legia), Chvedukas (20/0, Waterford) i napastnik Valskis (24/1, Chennaiyin) nie wystąpią w tym meczu.

Ukraina naprawdę wygląda teraz bardzo dobrze pod wodzą Szewczenki, ponieważ wcześniej wygrali Ligę Narodów w dywizji “B”, w grupie z Czechami i Słowakami, ale także rozpoczęli eliminacje EURO 2020 w najlepszy możliwy sposób.

Po bezbramkowym meczu z Portugalią, drużyna wygrała u siebie 5: 0 z Serbią, całkowicie dominując nad przeciwnikiem.

Minimalne zwycięstwo 1:0 z Luksemburgiem kilka dni później u siebie, ale oczekiwano, że po takim zwycięstwie z Serbią będą nieco moralnie wypompowani.

Obrońca Butko (32/0, Szachtar Donieck), pomocnik Sydorczuk (24/2, Dynamo Kijów), Szakow (4/1, Lecce) i napastnicy Besyedin (10/1, Dynamo Kijów) i Kravets (23/8, Kayserispor) tym razem nie wystąpią.

Te dwie drużyny są na zupełnie przeciwnych kierunkach, a Ukraińcy naprawdę się ostatnio poprawili. Oczekuję, że drużyna gości zdominuje grę i łatwo przypieczętuje zwycięstwo.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 września, 18:002 & over2.52.20

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *