LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Madagaskar – Nigeria rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 30 czerwca 2019 roku o godzinie 18:00

Madagaskar PNA
Piłkarze Madagaskaru w zwycięskim meczu drugiej kolejki Pucharu Narodów Afryki 2019 z Burundi.

Po meczu zremisowanym 2:2 z Gwineą, gdzie reprezentacja Madagaskaru wyglądała nieco biernie i mniej dominująco, udało im się wygrać z Burundi 1:0, co było historycznym, pierwszym zwycięstwem tej reprezentacji w Pucharze Narodów Afryki.

W drugim meczu zawodnicy Madagaskaru wyglądali już nieco lepiej i konkretniej w ofensywie, ale potrzebowali dopiero stałego fragmentu gry, aby z rzutu wolnego strzelić zwycięskiego gola, pod koniec meczu.

Nigeria miała dwa ciężkie mecze pod względem przełamania defensywy rywali, oba spotkania z Burundi i Gwineą wygrywając po 1:0, strzelając gole w ostatnich dwudziestu minutach. Nie były to mecze w których Nigeryjczycy tworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych, za to grali pewnie w defensywie.

Spodziewam się, że obie drużyny trochę zmienią wyjściową jedenastkę, dając nieco odpoczynku swoim ofensywnym zawodnikom, przed fazą pucharową.

Oba zespoły będą również zadowolone z remisu w tym meczu – ważniejsze mecze będą ich czekać w kolejnej rundzie i uważam, że z pewnością nie padnie w tym meczu wiele bramek.

Madagaskar remisując w tym meczu ma pewno drugie miejsce, i nie będzie sensu rywalizować z Nigerią o pierwsze, która zdobywając jeden punkt ma zapewnione pierwsze miejsce. Myślę więc że w tym meczu padnie remis.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 czerwca, 18:00X2.75

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *