LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Namibia – Wybrzeże Kości Słoniowej, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 1 lipca 2019 roku, o godzinie 18:00.

WKS

Namibia przegrała dwa pierwsze mecze grupowe po 0:1, choć w drugim przeciwko RPA wyglądali już nieco lepiej niż na inaugurację z Maroko.

Zespół Namibii jest bardzo mało kreatywny w ataku, stwarza nieliczne sytuacje podbramkowe. Na tym turnieju powinni zbierać doświadczenie, które może zaprocentować w przyszłości, bo na ten moment bardzo odstają od czołówki Afrykańskich drużyn.

Wybrzeże Kości Słoniowej po zwycięstwie z RPA, przegrało dość wyrównany mecz z Maroko 0:1, choć wynik mógł być również na korzyść WKS.

Reprezentacji WKS powinni dążyć w meczu z Namibią do zwycięstwa, choć remis również może im dać drugie miejsce w grupie i awans do kolejnej rundy.

Nie można oczekiwać od Namibii niczego innego jak tylko bardzo defensywnej gry i bronienia wyniku 0:0. Mecz będzie wyglądał tak, że WKS będzie kontrolował piłkę całe spotkanie i wygra jednym golem, bez straty żadnego.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 lipca, 18:00under2.52.12 (Wynik – 1:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *