LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Maroko – Namibia rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 23 czerwca 2019 roku, o godzinie 16:30.

Maroko

Po Mistrzostwach Świata w których Maroko odpadło po fazie grupowej, ale będąc godnym przeciwnikiem dla Hiszpanii i Portugalii, bardzo łatwo drużna ta przeszła przez kwalifikacje do Pucharu Narodów Afryki, wygrywając swoją grupę, w której ich przeciwnikiem był zawsze mocny Kamerun.

Drużyna jak na standardy Afrykańskie ma dużo jakości. Większość graczy gra w mocnych ligach Europejskich za wyjątkiem weteranów takich jak obrońca Benatia (Al-Duhail), pomocnicy Boussouga (Al-Shabab) i El Ahmadi (Al-Ittihad) oraz napastnik Amrabat (Al-Nassr). Napastnik Ajaksu Ziyech powinien być jedną z największych gwiazd drużyny.

Namibia jest jednym z narodów, które skorzystały na zwiększeniu liczby uczestników, ponieważ zostali wylosowani w grupie kwalifikacyjnej razem z Gwineą Bissau, Mozambikiem i Zambią. Całkiem równa grupa, w której mieli bilans 2-2-2 i ujemną różnicę bramek, ale mimo to udało im się wyjść z grupy na drugim miejscu.  W swoim jedynym meczu przygotowawczym do turnieju, wygrali niespodziewanie z Ghaną 1:0.

W ich składzie jest bardzo mało rzeczywistej jakości, ponieważ zespół składa się głównie z graczy z ligi krajowej i południowoafrykańskiej. Mimo że ich wyniki ulegają poprawie, jest jeszcze zbyt wcześnie, by myśleć o jakichś większych sukcesach na tym turnieju – prawdopodobnie będą jedną z najsłabszych drużyn w tej edycji.

Ten mecz jest jednym z nielicznych pierwszej kolejki, w której może paść dużo bramek. Maroko ma gwiazdę w postaci Ziyecha, który może pociągnąć grę ofensywną drużyny.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 czerwca, 16:301 i over2.52.10 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *