LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Mauretania – Tunezja, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 2 lipca 2019 roku, o godzinie 21:00.

nezja PNA
Piłkarze Tunezji na Pucharze Narodów Afryki

Po katastrofalnym meczu z Mali przegranym przez drużynę Mauretanii 1:4, już w kolejnym wyglądali oni nieco lepiej przeciwko Angoli w zremisowanym 0:0 meczu.

Nie trzeba dodawać, że Angola miała zdecydowaną przewagę w tym meczu, ale bez kreatywności w ataku i słabej skuteczności nie mogli przebić się przez defensywę przeciwników.

Tunezja natomiast rozegrała z Mali jeden z najlepszych meczów tego turnieju, padł remis 1:1, ale przez cały mecz można było obserwować ciekawe akcje i wiele podbramkowych sytuacji. Tunezyjczycy w tym meczu byli częściej przy piłce, ale remis był sprawiedliwym wynikiem.

Żadna z drużyn nie powinna wiele zmieniać w wyjściowej jedenastce. Mauretania po prostu nie ma lepszych graczy, a Tunezja po dwóch remisach musi ten mecz wygrać i wystawić najsilniejszy skład.

Tunezyjczycy są pod presją wyniku, zwycięstwo z tak słabą drużyną to dla nich obowiązek. Remis wystarczy im tylko na trzecie miejsce w grupie. Chcąc jednak myśleć o czymś więcej niż tylko wyjście z grupy muszą zająć odpowiednio wysokie miejsce by nie trafić już w kolejnej rundzie na potentatów afrykańskiej piłki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 lipca, 21:002 (handicap – 1:0)1.95

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *