LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz tenisowy Svitolina E. – Gasparyan M. rozgrywany w ramach turnieju Wimbledon, dnia 3 lipca 2019 roku o godzinie 12:00.

Wimbledon 2019
Wimbledon 2019

Druga runda kobiet na turnieju Wimbledon: Elina Svitolina (8) vs Margarita Gasparyan (62). Svitolina z trudem wracała do pełni sprawności przed Wimbledonem, ale po obejrzeniu jej meczu w pierwszej rundzie można stwierdzić z całą stanowczością.

Svitolina w pełni zasługuje na miejsce w TOP10 rankingu WTA. Jest bardzo dobrą zawodniczką, z dużą jakością w grze i na pewno wygra jeszcze nie jeden turniej.

Niedawno obie zawodniczki spotkały się w swoim jedynym meczu między sobą i był to pierwszy mecz Svitoliny po kontuzji. Svitolina przegrała, ale pokazała ogromną wolę walki, ulegając przeciwniczce w trzech setach.

Gasparyan nie jest w najlepszym rytmie meczowym. W pierwszej rundzie miała ogromne szczęście pokonując w wyrównanym meczu Friedsam A-L. Jednak gdy przyjdzie jej się zmierzyć z młodością i werwą jaką prezentuje Svitolina – nie da rady.

Gasparyan dopiero pierwszy raz w karierze dotarła do drugiej rundy Wimbledonu, co wiele mówi o formie już 24-letniej zawodniczki na trawie.

Svitolina osiągnęła 4 rundę w 2017 roku i teraz powinna zaliczyć swój najlepszy wynik w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 lipca, 12:0011.48
(Wynik 0:1 i krecz)
Awans: Svitolina

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *