LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Montpellier – Lyon, rozgrywany w ramach pierwszej ligi francuskiej, we wtorek 27 sierpnia 2019 roku, o godzinie 19:00.

Lyon
Lyon po dwóch kolejkach Ligue 1, ma na koncie dwa zwycięstwa 3:0 i 6:0.

Montpellier nie wyglądał dobrze w meczu z Bordeaux w zeszły weekend, ale drużynie udało się zdobyć punkt w meczu, który zakończył się wynikiem 1:1.

Zespół nie wygląda dobrze na początku sezonu, po dwóch meczach ma na koncie tylko jeden wspomniany wyżej punkt. Pierwszy mecz drużyna przegrała u siebie 0:1 z Rennes, nie wykorzystując nawet rzutu karnego oraz grając przez ostatnie 20 minut z przewagą jednego zawodnika.

Z drugiej strony Lyon nie mógł sobie wymarzyć lepszego startu sezonu. W pierwszej kolejce drużyna wygrała na wyjeździe z zawsze mocnym Monaco 3:0, a tydzień temu rozniosła Angers 6:0.

Sposób, w jaki Lyon gra w ataku i porusza się z piłką jest fantastyczny. Nie pamiętam Lyonu który byłby w tak dobrej formie. Montpellier nie powinien wiązać większych nadziei z tym meczem.

Gospodarze nie wydają się tak płynni w swoich akcjach, a ich blok obronny popełnia błędy, zwłaszcza w grze z mocnymi rywalami jakim na pewno jest Lyon. Nawet jeśli strzelą gola, Lyon powinien być w stanie łatwo pokonać ich dwoma czy trzema golami, jak to miało miejsce w poprzednich kolejkach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 sierpnia, 19:0021.91 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *