LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Crvena Zvezda Belgrad – Young Boys, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 27 sierpnia 2019 roku, o godzinie 21:00.

Crvena Zvezda
Drużyna z Belgradu przełożyła mecz ligowy, aby lepiej przygotować się do spotkania rewanżowego z Young Boys.

Pierwszy mecz czwartej, czyli ostatniej rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy tymi zespołami, zakończył się remisem 2:2 w dość otwartej grze.

Mimo że można powiedzieć, że Crvena zvezda miała trochę szczęścia, że ​​końcowy wynik meczu to 2:2, należy również zauważyć, że mieli wielką szansę na wygranie meczu, gdy prowadzili 2:1 i mieli okazje na podwyższenie rezultatu, gdy mistrzowie Szwajcarii pogubili się nieco na początku drugiej połowy. Jednak rzut karny w 76 minucie sprawił, że mecz zakończył się remisem.

Mistrzowie Serbii, aby lepiej przygotować się do rewanżu, przełożyli mecz w lidze krajowej. Do tej pory mając cztery zwycięstwa w czterech kolejkach, będąc na razie jedyną drużyną bez porażki.

Defensywny pomocnik Jovicic jest już dłuższy czas nieobecny. Wątpliwy jest występ ofensywnego pomocnika Ben’a (2/2) i napastnika Pavkov’a (2/1).

Young Boys stworzyli więcej okazji w pierwszym meczu niż serbska drużyna, jednak przegrywając 1:2 powinni był zadowoleni, że doprowadzili do remisu i mogą w rewanżu powalczyć o awans.

Co rzuca się w oczy w grze tej drużyny, to bardzo duża łatwość w stwarzaniu okazji strzeleckich, ale również bardzo słaba gra w obronie.

Do rewanżu przystępują po zwycięstwie 4:0 w lidze nad Zurich,
nadal przewodząc w tabeli z punktem przewagi nad Basel, ale z pewnością są o wiele bardziej skoncentrowani na tym by awansować do Ligi Mistrzów, ponieważ w meczach ligi szwajcarskiej dość często rotowali składem, co nie może dziwić.

Young Boys będzie grać bez pomocnika Laupder’a i Spielmann’a (4/0), a także bez obrońcy Camara. 
Udział pomocników: Martins (3/0), Sulejmani (1/0) i napastnika Hoarau (2/0) jest wątpliwy.

Serbska drużyna pokazała już, że naprawdę nie potrzebują wiele, aby strzelić gola przeciwko drużynie Young Boys. Ich gra obronna pozostawia wiele do życzenia i myślę, że sama Crvena Zvezda może pokusić się aby strzelić co najmniej dwie bramki.

Do tego dochodzi bardzo ofensywnie nastawiona drużyna ze Szwajcarii, która również powinna zaatakować i coś strzelić. Ogólnie rzecz biorąc przewiduję tutaj otwarty mecz z dużą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 sierpnia, 21:00over2.51.70 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *