LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Niemcy – Dania rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy U21, dnia 17 czerwca 2019 o godzinie 21:00.

niemcy u21

Ostatnie mecze reprezentacji Niemiec do lat 21 miały miejsce w marcu kiedy to drużyna zremisowała 2:2 z Francja mimo, że prowadziła już 2:0. Drugi mecz miał miejsce z Anglią – wygrany 2:1, wówczas niemiecka drużyna pokonała rywala dość szczęśliwie, strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. Był to dwunasty mecz z rzędu, nie przegrany z bilansem dziesięć zwycięstw i dwa remisy.

W porównaniu z niedawnymi powołaniami Niemcy nie skorzystali z usług z obrońców Stenzel’a (8/0, Freiburg), Torunarigh’a (4/0, Hertha), Klunter’a (3/0, Hertha), pomocnika Sabiri (5/1, Huddersfield), napastnika Serra (11/2, Holstein Kiel).

Dania miała trzy mecze towarzyskie w marcu, wygrywając z Belgią 3: 2 i 1:0 z Francją, oraz przegrywając 1:0 z Rumunią. W ostatnim meczu towarzyskim drużyna przegrała z Chorwacją kilka dni temu 1:0. Bramka została stracona w doliczonym czasie gry, ale należy również powiedzieć, że duński zespół był tym, który przeważał niemal cały mecz.


Duński trener nie zabrał na ten turniej obrońców Bager (7/0, Randers), Kabongo (6/0, Brondby) i pomocnika Christensen (5/1).

Niemcy są faworytami do wygrania tutaj, bez wątpienia. Jednak sposób, w jaki oba narody grały ostatnio, duża ilość goli jest bardzo prawdopodobna. Siła duńskiej drużyny leży również w ataku, więc nie sądze, żeby bronili się tutaj zbyt długo. Z drugiej strony Niemcy są faworytami, ale nie są też najlepsi w defensywie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 czerwca, 21:001 i over2.52.30

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *