LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Paragwaj – Katar rozgrywany w ramach Copa America, dnia 16 czerwca 2019 roku o godzinie 21:00.

Paragwaj 2019

Biorąc pod uwagę fakt, że Paragwaj jest razem w grupie z Argentyną i Kolumbią, nie ma wątpliwości, że mecz pierwszej rundy z Katarem jest już bardzo ważny – jeśli nie najważniejszy dla Paragwajczyków.

Przed startem turnieju mieli oni dwa mecze towarzyskie z Hondurasem, zremisowany 1:1 oraz z Gwatemalą, zakończony zwycięstwem 2:0.

Paragwaj nie będzie mógł skorzystać z obrońsy Moreir’y (17/0, Portland Timbers), pomocnika Da Motta’y (6/0, Flamengo), Ortiz’a (32/6, Olimpia), Romero Gamarr’y (3/0, New York RB), napastników Santa Cruz’a ( 112/32, Olimpia), Romero (14/2, Corinthians), Sanabri (13/1, Genua)

Katar jest zaproszonym gościem na tę edycję Copa America, ponieważ reprezentacja ta miała świetny występ w styczniu i lutym, w Pucharze Azji, który wygrali.

Mieli tylko jedną grę przygotowawczą do tego turnieju, przegrywając z Brazylią 2: 0 dziesięć dni temu. Brazylijczycy mieli ogromną przewagę w tym meczu i mogli go wygrać wyżej, ale w drugiej połowie obniżyli tempo.


W porównaniu do Pucharu Azji, drużyna będzie występować bez obrońcy Al-Ali (19/1, Al-Sailiya) i pomocników Moustaf’y (1/0, Al-Ahli). 
i Ro-Ro (45/1, Al-Sadd)

Paragwaj jest jednym z narodów, które w Ameryce Południowej osiągają słabe wyniki, porównując indywidualną jakość, jaką mają, tym razem jednak powinny pokonać Katarczyków, na rozpoczęcie turnieju.

Jednak nawet jeśli do tego dojdzie, będzie to bardzo defensywna gra. Niskie zwycięstwo Paragwajczyków jest bardzo prawdopodobne. 

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 czerwca, 21:001 i poniżej 2.53.05

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *