LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Niemcy – Rumunia rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy U21, dnia 27 czerwca 2019 roku, o godzinie 18:00.

Niemcy U21
Reprezentacja Niemiec na Mistrzostwach Europy U21 we Włoszech.

Niemcy dość łatwo uporali się z grupowymi rywalami na tych mistrzostwach, wygrywając bez problemu z Danią 3:1, rozkładając na łopatki Serbię 6:1 i remisując ostatni mecz grupowy z Austrią 1:1.

W meczu z Austrią szybko objęli prowadzenie po golu niezawodnego Waldschmidt’a – dając sobie strzelić jedną bramkę z rzutu karnego.

Niemcy nie będą mogli skorzystać z Henricha na lewej stronie, który w meczu z Austrią otrzymał drugą żółtą kartkę w turnieju. 
Niemcy powinni trzymać się ustawienia 4-3-3 z Richterem, Waldschmidtem i Oztunali w ataku.

Rumuni podobnie jak Niemcy łatwo uporali się z dwoma pierwszymi rywalami w grupie wygrywając najpierw z Chorwacją 4:1, następnie z Anglią 4:2, kończąc fazę grupową bezbramkowym remisem przeciwko Francuzom. W ostatnim meczu obu drużynom wystarczał do awansu remis, więc był to raczej spodziewany wynik, oszczędzając przy tym siły na mecz półfinałowy.

Rumuni nie mają powodu, by zmieniać zawodników czy taktykę, kontynuując dobrą passę z Puscasem jako samotnym napastnikiem, a Man, Hagi i Coman tuż za nim.

Niemcy powinny mieć przewagę w tym starciu, jednak Rumuni już pokazali swoją  siłę i dobrą dyspozycję w tym turnieju. Nie sądzę, by przy takiej sile ataku jaką dysponuje Rumunia, Niemcy zachowały czyste konto. Najbardziej wydaje się prawdopodobny remis 1:1, ale z pewnością obie drużyny coś strzelą.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 czerwca, 18:00BTTS1.70 (Wynik – 4:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *