LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Pogoń Szczecin – Arka Gdynia, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w poniedziałek 29 lipca 2019 roku o godzinie 18:00.

Pogoń Szczecin
Kibice Pogoni Szczecin na meczu z Lechią Gdańsk.

Drużyna Pogoni Szczecin bardzo dobrze rozpoczęła sezon od zwycięstwa na trudnym terenie w Warszawie z Legią 2:1. Przez wielu ekspertów drużyna “Portowców” jest typowana na czarnego konia bieżących rozgrywek.

W okresie przygotowawczym Pogoń rozegrała sześć sparingów i żadnego nie przegrała – trzy zwycięstwa 3:0 z Chemikiem Police, 4:1 z dzisiejszym przeciwnikiem Arką Gdynia, 2:1 z holenderskim Vitesse oraz trzy remisy 1:1 z Wartą Poznań, 1:1 z mocnym Olympiakosem Pireus oraz 2:2 z Hapoelem Beer Sheva.

Jak widzimy forma Szczecinian jest już od początku sezonu na bardzo wysokim poziomie, a zwycięstwo z Legią było tego tylko najlepszym potwierdzeniem.

Pogoń przeprowadziła latem kilka transferów – środkowi obrońcy: Igor Lasicki z młodzieżowych drużyn Napoli, Benedikt Zech z Altach,
Konstantinos Triantafyllopoulos z Asteris Trypolis oraz napastnicy
Srdjan Spiridonovic z Panionios, Michalis Manias z Asteras Trypolis oraz bramkarz Dante Stipica z CSKA Sofia.

Na przeciwnym biegunie i bardzo złych nastrojach po pierwszej kolejce sezonu znajduje się Arka Gdynia. Porażka 0:3 u siebie z Jagiellonią Białystok na pewno musiała nadszarpnąć morale zespołu.

Gdyby mecz z Pogonią rozgrywali u siebie na pewno przed własną publicznością byłoby im łatwiej się zrehabilitować, ale wyjazd do bardzo dobrze grającej Pogoni u siebie będzie na pewno ciężką przeprawą.

Sparing który te drużyny rozegrały w okresie przygotowawczym pokazał, że jakościowo na pewno lepiej wygląda Pogoń, zwłaszcza po solidnych wzmocnieniach zespołu latem.

Uważam, że w tym momencie Pogoń jest w takiej formie, która daje duże nadzieje na zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Arka musi jeszcze dojść do odpowiedniej dyspozycji i ustabilizować formę.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 lipca, 18:0011.75 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *