LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Pogoń Szczecin – Wisła Płock, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku, o godzinie 18:00.

Pogoń Szczecin
Drużyna Pogoni Szczecin nie przegrała od 15 spotkań.

Pogoń Szczecin po pięciu rozegranych kolejkach ma na koncie 13 punktów – cztery wygrane i dwa remisy. Jest to kapitalny start rewelacji tego sezonu. Pogoń była z resztą uważana za czarnego konia tych rozgrywek, ponieważ już i tak silny skład jeszcze bardziej wzmocnili.

W ostatnim meczu drużyna Pogoni wygrała na wyjeździe z Koroną Kielce 1:0, po golu Kowalczyka w 17 minucie. Portowcy nie przeważali w tym meczu, mieli mniej posiadania piłki oraz mniej klarownych sytuacji, ale ich grę w tym sezonie charakteryzuje duża skuteczność. Nie trzeba im wiele, aby strzelić bramkę.

W meczach Pogoni w tym sezonie pada mało bramek, ale sama Pogoń również ich bardzo mało traci. Ostatnie cztery mecze to czyste konto bramkarza, a jedyna bramka stracona to mecz na inaugurację z Legią. Cztery ostatnie mecze Pogoni to również poniżej 2.5 goli strzelonych.

Na drugim końcu tabeli, z fatalnymi wynikami i grą jest Wisła Płock. Jeden punkt zdobyty w czterech meczach (mecz z Legią przełożony na wrzesień), nie świadczy zbyt dobrze o zespole.

Zawirowania w klubie, zmiana trenera w trakcie rozgrywek, również nie wpłynęły dobrze na formę zawodników. Nowy trener Nafciarzy, Radosław Sobolewski debiut ma już za sobą – przegrany mecz w poprzedni weekend z Piastem Gliwice 1:0.

Ogólna forma obu drużyn jest bardzo odmienna. Wisła Płock musi poukładać swoją grę, co na pewno nie będzie łatwe, dla niedoświadczonego trenera jakim jest Sobolewski. Pogoń jest w szczycie formy i moim zdaniem dopisze kolejce trzy punkty po tym meczu.

Dla większych ryzykantów proponuję typ 1 & under2.5 z wysokim kursem w LVbet – 3.95.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 sierpnia, 18:0011.75 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *