LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AC Milan – AS Roma, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w poniedziałek 26 października 2020 roku, o godzinie 20:45.

Milan spełnił oczekiwania w swoim pierwszym meczu Ligi Europy na wyjeździe z Celticem, wygrywając 1:3 w ostatni czwartek.

Weszli w mecz z większą pewnością siebie i objęli dwubramkowe prowadzenie po bramkach w 14. i 42. minucie. W trakcie meczu gospodarze odpowiedzieli w 76. minucie za sprawą Elyounoussi, ale bardziej doświadczony zespół z Milanu nie pozwolił gospodarzom na więcej, a gol tuż przed końcem meczu przypieczętował wygraną Milanu.

We Włoszech prezentują się wyśmienicie, wygrywając do tej pory wszystkie 4 mecze, zasłużenie zajmując czołowe miejsce w tabeli.

Mając pewne trudności w swoim pierwszym meczu w Lidze Europy, Roma zdołała odnotować zwycięstwo wyjazdowe z Young Boys.

Bardziej ofensywnie nastawieni gospodarze wyszli na prowadzenie jako pierwsi w 14. minucie z rzutu karnego, skutecznie broniąc swojego gola aż do 69 minuty, kiedy to Rzymianie wyrównał. Obie drużyny były w stanie strzelić kolejną bramkę, ponieważ druga połowa była dość otwarta. Roma wykazała się lepszą koncentracją na finiszu, a dzięki bramce w 74. minucie odniosła swoje pierwsze europejskie zwycięstwo w tym sezonie.

W kraju Roma miała nieco niepewny początek sezonu, ale udało im się nabrać dobrego rytmu w ostatnich dwóch meczach, kiedy zanotowali dwa zwycięstwa. Zajmują teraz 9 miejsce w tabeli.

Żaden z zespołów nie będzie chciał stracić punktów w tym meczu. Jednak Milan ma świetną linię ofensywną (podobnie jak Roma), spodziewam się dość szybkiej gry z dużą ilością przejść piłki i kontrataków. Obstawiam remis z lekkim wskazaniem na Milan, ale typując ten mecz bardziej skupiłbym się na bramkach, bo obie drużyny potrafią grać w ofensywie i powinny strzelić po co najmniej jednej bramce.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 października, 20:45BTTS (co to jest?)1.50
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.