Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szachtar Donieck – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 27 października 2020 roku, o godzinie 18:55.

Szachtar w poprzedniej kolejce ligi ukraińskiej tylko zremisował 1:1 u siebie z Worskłą Połtawą w zeszłą sobotę. Wpadka ta może być spowodowana bardzo napiętym harmonogramem drużyny z Doniecka i nie ma co do niej przykładać zbyt wielkiej wagi

Stracili bramkę już w 7. minucie, ale zdołali wyrównać w 33. minucie po golu Solomona. Gospodarze zasłużyli w tym meczu na więcej, ponieważ to oni kontrolowali to spotkanie, ale nawet z przewagą jednego gracza od 53. minuty, nie byli w stanie zdobyć kolejnego gola.

Zajmują trzecie miejsce w tabeli ligowej, mając cztery punkty mniej niż Dynamo Kijów.

W pierwszym meczu Ligi Mistrzów z gigantem z Madrytu pokazali duży potencjał, odnosząc zwycięstwo 2:3 na wyjeździe, pomimo osłabienia składu.

Inter spełnił rolę mocnego faworyta w ostatnim spotkaniu w Serie A, kiedy pokonał graczy z Genui 0:2 na wyjeździe.

Goście całkowicie dominowali przez całe spotkanie, ale bramki w tym spotkaniu padły w ciągu ostatnich trzydziestu minut. Lukaku wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie w 64. minucie, a D ‘Ambrosio był skuteczny w 79. i zapewnił łatwe zwycięstwo gościom z Mediolanu. Inter jest obecnie na 4. miejscu, mając dziesięć punktów na pięć rozegranych meczów.

W swoim pierwszym meczu Ligi Mistrzów zremisowali 2:2 u siebie z M’Gladbach i chociaż nie zanotowali oczekiwanego zwycięstwa, wykazali się dużym potencjałem ofensywnym.

Szachtar osiągnął świetny wynik w pierwszej kolejce, ale tak na prawdę nic im to nie da jeśli nie będzie punktować w kolejnych meczach więc nie może się zrelaksować po pierwszej kolejce. Inter nie odniósł zwycięstwa, którego potrzebował i nie ma miejsca na defensywne podejście w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 października, 18:55over2.51.50
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.