LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AC Milan – Bologna, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w poniedziałek 21 września 2020 roku, o godzinie 20:45.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Pierwsza kolejka nowego sezonu Serie A. W poprzednim, zakończonym 1 sierpnia, AC Milan zajął 6 miejsce premiowane grą w eliminacjach Ligi Europy.

Właśnie mecz eliminacyjny był pierwszym meczem o stawkę w nowym sezonie. Milan wygrał na wyjeździe bez problemu z irlandzkim Shamrock Rovers 0:2, W kolejnej – III rundzie eliminacji na włoską drużynę czeka Bodo/ Glimt z Norwegii.

W przedsezonowych sparingach Milan prezentował się wyśmienicie wygrywając wszystkie 4 mecze, z drużynami włoskimi. 4:2 z Novarą, 4:1 z Monzą, 5:1 z L.R. Vicenza, 3:1 z Brescią.

Milan ma serię 14 oficjalnych (nie licząc sparingów) meczów bez porażki.

Bologna w minionym sezonie zajęła 12 pozycję z bezpieczną przewagą nad strefą spadkową.

Drużyna Łukasza Skorupskiego, grała tylko dwa sparingi w okresie przygotowawczym, z drużynami z niższych włoskich lig. Pierwszy mecz z FeraliSalo zakończył się wygraną Bologny 2:0, a drugi z Entellą bezbramkowym remisem.

AC Milan jest faworytem tego meczu, gra u siebie, i z pewnością będzie chciał wejść w pozytywny sposób w nowy sezon, gdyż ten poprzedni był nieco rozczarowujący. Pod wodzą Ibrahimovicia, Milan gra bardzo dobrze, z dużą charyzmą i myślę, że to zaprocentuje w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 września, 20:4511.59 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *