Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Maccabi Tel Aviv – Salzburg, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 22 września 2020 roku, o godzinie 21:00.

Maccabi Tel Aviv w poprzedniej rundzie eliminacyjnej pordził sobie z Dynamem Brześć wygrywając 1:0 w meczu rozgrywanym u siebie.

Drużyna z Izraela była lepsza w tym starciu, byli bardziej niebezpieczni pod bramką rywala i zasłużenie awansowali. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelili w 50. minucie z rzutu karnego, Biton. Gospodarze mieli później kilka niezłych okazji, a wynik w tym meczu mógł być bardziej przekonujący.

Teraz mają za przeciwnika Salzburg z Austrii. To dużo trudniejszy rywal, a szanse na pozytywny wynik w tym pojedynku są bardzo małe.

W drużynie Maccabi jest siedmiu graczy, którzy mają pozytywny test na Covid-19 w poprzednich dniach. Po tym, jak pomocnik Dan Glazer jako pierwszy uzyskał pozytywny wynik, sześciu kolejnych graczy jest zarażonych – wszyscy, którzy grali przeciwko Dinamo Brest. W tym lewy obrońca Saborit, pomocnicy Glazer, Peretz, ofensywny Rikan, napastnicy Blackman i Cohen. Kontuzjowani są środkowy obrońca Piven, pomocnik Nikolic i napastnik Hozez.

Salzburg rozpoczął nowy sezon Bundesligi w najlepszy możliwy sposób, ponieważ odniósł dwa zwycięstwa z dwóch rozegranych meczach. W ostatniej kolejce przekonująco pokonali Altacha 4:1 u siebie.

Nowy sezon rozpoczęli z doskonałym wynikiem i przystępują do tego meczu z wysokim morale i tak samo wysoką formą.

W drużynie Salzburga kontuzjowany jest środkowy obrońca Wober (1/0), pomocnik Junuzovic, który nie grał w nowym sezonie oraz mniej ważny pomocnik Diarra.

Istnieje pewna różnica jakości między tymi dwiema drużynami, nawet jeśli obie wystąpiłyby w najsilniejszym składzie. W ten sposób, biorąc pod uwagę najnowsze wiadomości, Salzburg powinien wysoko i pewnie pokonać rywala, by przed rewanżem nie było już żadnych wątpliwości.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 września, 21:002 (HA: 1.5)1.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.