Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AC Milan – Verona, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w niedzielę 2 lutego 2020, roku o godzinie 15:00.

Milan
AC Milan nie przegrał w Veroną już od ponad 20 lat.

AC Milan ma w ostatnim czasie bardzo dobrą serię, rozpoczęła się ona wraz z podpisaniem kontraktu przez Zlatana Ibrahimovicia, który dodał skrzydeł drużynie.

Milan nie przegrał w 6 ostatnich meczach – 4 zwycięstwa i 2 remisy to bilans ich ostatnich meczów.

W poprzednim spotkaniu piłkarze Milanu pod wodzą Ibrahimovicia wyeliminowali w spotkaniu domowym z Pucharu Włoch po bardzo emocjonującym meczu i dogrywce – Torino 4:2.

Drużyna gospodarzy przegrywała do 90 minuty 1:2, ale wówczas Calhanoglu strzelił wyrównującą bramkę, a w dogrywce ten sam zawodnik podwyższył na 3:2. Wynik meczu ustalił niezawodny Ibrahimović.

W Serie A Milan wygrał 3 poprzednie mecze i jest już na 8 miejscu w tabeli ze stratą 8 punktów do miejsca 4 dającego prawo gry w Lidze Mistrzów.

Verona również jest w niezłej formie. Przystępuje do tego meczu po domowym zwycięstwie 3:0 z Lecce. W meczu w którym od samego początku gospodarze dyktowali tempo gry, wyszli na prowadzenie w 19 minucie po golu Dawidowicza i kontrolowali przebieg meczu przez pełne 90 minut. Trzeba jednak przyznać, że ich przeciwnik nie jest ostatnio dobrze dysponowany.

W tabeli Verona jest tuż pod drużyną Milanu – na 9 pozycji ze stratą 2 punktów do dzisiejszego przeciwnika.

Jest to bardzo ważny mecz dla gospodarzy, którzy chcąc się włączyć w walkę o Ligę Mistrzów, muszą ten mecz wygrać. Jeśli chodzi o koncentrację i motywację, na pewno im tego nie zabraknie.

Verona co prawda ma dobrą serię 5 meczów bez porażki, ale ich harmonogram był bardzo łatwy i myślę, że teraz gry napotkają trudniejszą przeszkodę już tak łatwo sobie nie poradzą.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 lutego, 15:0011.64 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.