LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Pescara – Cosenza, rozgrywany w ramach włoskiej Serie B, w poniedziałek 3 lutego 2020 roku, o godzinie 21:00.

Serie B
Pescara walczy o miejsca premiowane grą w Play-off o awans do Serie A.

Pescara zaskoczyła wszystkich swoim dobrym występem na wyjeździe z Pordenone w zeszły weekend, wygrywając mecz 0:2.

Nie tylko mieli więcej szans na strzelenie bramek, ale goście kontrolowali przebieg meczu mają większe posiadanie piłki czym zaskoczyli przeciwnika w każdym możliwym aspekcie gry.

To był świetny sposób na rehabilitacje po porażce u siebie z Salernitaną. Teraz mają dwa punkty straty do strefy playoff. Mając to na uwadze, z pewnością priorytetem jest tutaj zwycięstwo.

Gospodarze zagrają bez kontuzjowanego bramkarza Kastratiego (11/0), obrońcy Campagnaro (7/1), ofensywnego pomocnika Clemenza oraz napastników Di Grazii (8/0) i Tumminello (3/2). Pomocnik Bussellato (15/1) jest zawieszony za kartki.

Cosenza jest teraz w dość kiepskiej formie, ponieważ ponieśli trzy proste porażki w Serie B. Ostatnio na wyjeździe z Salernitaną 2:1.

Zajmują teraz trzecie miejsce od końca, mając już siedem punktów mniej niż bezpieczne miejsce w tabeli, więc można się spodziewać walki o utrzymanie do końca sezonu.

Goście nadal nie mogą liczyć na ofensywnego pomocnika Ilhassine Kone (3/0), a także obrońcę Legittimo (18/0) i napastnika Machacha (12/0).

Jak już wspomniałem, Cosenza ma ciężki okres i trudno jest wyobrazić sobie, aby w takiej formie zdobyli w tym meczu punkty. Pescara odzyskała wigor dzięki zwycięstwu nad solidnym Pordenone i powinni to wykorzystać.

Ich atak wydaje się działać dobrze i jest o wiele bardziej skuteczny niż atak Cosenzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 lutego, 21:0012.00 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *