LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ajax – Getafe, rozgrywany w ramach Ligi Europejskiej UEFA w czwartek 27 lutego 2020 roku o godzinie 21:00.

Ajax
Ajax ma za sobą dwie porażki z rzędu.

Ajax Amsterdam – półfinalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów to już zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie. Spore osłabienia składu odbijają się teraz czkawką.

Drużyna holenderska ma za sobą dwie porażki. W lidze z Heracles 1:0 na wyjeździe oraz w pierwszym meczu z Getafe 2:0.

Z drużyną hiszpańską Ajax przegrał w pełni zasłużenie. Pomimo większego posiadania piłki nie umiał stworzyć sobie żadnych klarownych okazji, przez cały mecz nie oddając ani jednego celnego strzału.

Niedyspozycję gości w 100% wykorzystało Getafe strzelając pierwszą bramkę w pod koniec pierwszej połowy, a w doliczonym czasie gry dokładając drugą.

W tabeli ligowej Ajax ma już tylko 3 punkty przewagi nad Alkmaar i 7 nad rozpędzonym Feyenoordem.

Jeśli chodzi o drużynę Getafe to przystępują do tego meczu po domowej klęsce w meczu Primera Division z Sevillą, przegrywając 0:3!

Dobrze dysponowana w tym sezonie drużyna Getafe ewidentnie trafiła na gorszy dzień kompletnie zawodząc w meczu o wysoką stawkę czyli miejsce premiujące grą w Lidze Mistrzów.

Poprzednie 6 meczów Getafe to 5 zwycięstw i 1 porażka na wyjeździe z Barceloną. W tej chwili rywale Ajaxu są na 5 miejscu w tabeli Primera Division ze stratą 1 punktu do 3 i 4 pozycji.

Ajax myśląc o awansie musi w tym meczu zaatakować i strzelić co najmniej 2 bramki, będzie to bardzo trudne z punktu widzenia drużyny, która nie gra w ostatnim czasie zbyt dobrze, myślę jednak że stać ich na zdobycie co najmniej jednej bramki.

To samo tyczy się Getafe które z pewnością będzie grać z kontry i wyczekiwać na swoje szanse które na pewno się nadarzą.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 lutego, 21:00BTTS (co to jest?)1.76 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *