LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Braga – Rangers, rozgrywany w ramach Ligi Europejskiej UEFA w środę 26 lutego 2020 roku o godzinie 18:00.

Braga poniósła porażkę w pierwszym meczu z drużyną Rangers, jednak z tego, co widzieliśmy na boisku, drużyna portugalska z pewnością będzie miała wiele powodów, by czuć się pewnie przed rewanżem.

To oni kontrolowali piłkę w pierwszej połowie, tworzyli więcej okazji i prowadzili. Po 60 minutach gry prowadzili nawet dwoma bramkami , jednak szkocka drużyna wydawała się znacznie bardziej wyluzowana po stracie tych dwóch goli nie mając nic do stracenia.

Od 67. do 82. minuty stracili trzy bramki, co pozwoliło przeciwnikom wrócić do gry, mimo że ich szanse wydawały się znacznie mniejsze zaledwie dwadzieścia minut wcześniej.

Po tym meczu Braga nie miał problemów ze zwycięstwem u siebie w meczu z Setubal w ostatnią niedzielę wygrywając 3:1. Nadal zajmują trzecie miejsce w tabeli Primeira Liga i na pewno nie są w pełni skoncentrowani na tym meczu.

Rangersi z pewnością zasługują na duże uznanie za wielki powrót, jaki dokonali w poprzednim meczu, jednak okaże się, czy to wystarczy do awansu.

Po tym meczu w zeszłą niedzielę zremisowali 2:2 ze St. Johnstone. W tabeli ligowej nadal zajmują tylko drugie miejsce, mając teraz dwanaście punktów mniej niż liderzy – Celtic.

Braga powinna wyciągnąć wnioski z pierwszego meczu i wygrać ten mecz w przekonujący sposób. Rangers nie gra tak dobrze na wyjazdach i myślę że nie poradzi sobie z dobrze dysponowanym rywalem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 lutego, 18:0011.83 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.