Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Almeria – Tenerife, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division w piątek 24 września, 2021 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Almeria spisała się całkiem nieźle w swoim ostatnim starciu na wyjeździe z Alcorcon, odnosząc przekonujące zwycięstwo 0:4.

Wygrywali już 0:3 po pierwszej części, więc praktycznie mecz był rozstrzygnięty, ale udało im się dołożyć kolejne trafienie w 69 minucie, nie pozostawiając wiele pola do popisu dla gospodarzy.

Almeria jest na 3. miejscu w tabeli, mając trzy punkty straty do liderów z Ponferradiny i wygląda na jednego z faworytów do awansu.

Gospodarzom wciąż brakuje obrońców Carrico i Bunuela (4/0), a także ofensywnego Villara, który nie wystąpił w tym sezonie.

Teneryfa przystępuje do tego starcia po niepowodzeniu w swoim ostatnim meczu u siebie z Mirandes, przegrywając 1:2, ale trzeba przyznać, że trochę pechowo.

Najpierw objęli prowadzenie od rzutu karnego w 44., ale oddali inicjatywę gościom w drugiej części i stracili dwa gole w 82. i 96 minucie gry, z pewnością żałując, że nie zagrali z większą otwartością na swoim stadionie.

Teneryfa zajmuje czwarte miejsce w tabeli, mając o jeden punkt mniej niż ich przeciwnik w nadchodzącym meczu.

Pomocnicy Sanz (1/0) i Bermejo (4/1), a także Alonso, Lasso i Leiva nie zagrają z powodu kontuzji – ostatni trzej i tak bez gry w tym sezonie.

Almeria vs Teneryfa H2H
07.05.21 Teneryfa vs Almeria 0 : 1
26.11.20 Almeria vs Teneryfa 2 : 0
04.07.20 Almeria vs Teneryfa 1 : 2

Gospodarze grają z większą kreatywnością od początku nowego sezonu i wyglądają na drużynę, która jest w stanie awansować do Primera Division w tym sezonie. Zagrają dziś po przekonującym zwycięstwie w poprzedniej kolejce, a jeśli powtórzą swoje podejście z poprzedniego spotkania, nie ma powodu, aby mieć wątpliwości co do ich kolejnego pozytywnego wyniku.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 września, 21:0011.90

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.