Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brentford – Liverpool, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 25 września 2021 roku, o godzinie 18:30.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Brentford przystępuje do tego meczu po dwóch kolejnych zwycięstwach. Tydzień temu beniaminek Premier League wygrał na wyjeździe z Wolves 0:2 w meczu ligowym, a w środku tygodnia 7:0 z Oldham w pucharze ligi.

W Premier League piłkarze Brentford radzą sobie całkiem nieźle, mając bilans, 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 porażkę. W tabeli zajmują obecnie 9 miejsce z dorobkiem 8 punktów.

Liverpool po nieudanym zeszłym sezonie wraca powoli na zwycięską ścieżkę. The Reds od początku sezonu nie zaznali jeszcze goryczy porażki, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. W poprzedniej kolejce ligowej wygrali u siebie z Crystal Palce 3:0 i zajmują 1 miejsce razem z Chelsea.

W środku tygodnia Liverpoolczycy grali w pucharze ligi i bez większych problemów pokonali Norwich 0:3 na wyjeździe grając mocno rezerwowym składem.

Liverpool jest oczywiście zdecydowanym faworytem tego meczu i nie sądzę, aby Brentford miał jakiekolwiek szansę na nawet punkt w tym spotkaniu. The Reds nabrali rozpędu i z pewnością będą dążyć za wszelką cenę do odzyskania tytułu, a chcąc to uczynić, tego typu mecze po prostu trzeba wygrywać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 września, 18:3021.51

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.