LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Anglia – Niemcy, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, we wtorek 29 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

Anglia zakończyła fazę grupową turnieju na pierwszym miejscu, nie prezentując się tak dobrze jak oczekiwano, ale mimo to nie przegrała żadnego meczu, nie tracąc przy tym ani jednego gola.

Ich ostatnie zwycięstwo nad Czechami 1:0, daje im lekki lekkiego kopa, ponieważ Czechy okazał się bardzo trudnym rywalem i jedną z największych niespodzianek w dotychczasowym turnieju.

Zbliżające się starcie z Niemcami z pewnością będzie sporym wydarzeniem, bo rywalizacja między tymi dwoma narodami trwa już od dawna.

Chilwell i Mount wyszli zakończyli kwarantannę, ale ich występ pozostaje wątpliwy ze względu na kondycję, ale mogą zagrać w razie potrzeby.

Niemcy zajęli 2. miejsce w najtrudniejszej grupie turnieju i podobnie jak ich przeciwnicy w nadchodzącym meczu z pewnością są gotowi to tej odwiecznej rywalizacji.

Niemcy byli dość skuteczni w fazie grupowej, ustępując tylko Portugalii, ale również wykazali pewne słabości z tyłu.

Przyjeżdżają do Londynu po ostatnim remisie 2:2 z niewygodnymi Węgrami, kiedy w pewnym momencie mieli już spakowane walizki do domu, ale z powodzeniem dwukrotnie odrabiali straty i zarezerwowali bilet na fazę pucharową.

Anglia vs Niemcy H2H
10.11.17 Anglia vs Niemcy 0 : 0
22.03.17 Niemcy vs Anglia 1 : 0
26.03.16 Niemcy vs Anglia 2 : 3
19.11.13 Anglia vs Niemcy 0 : 1

Stawka tego meczu jest zbyt duża, aby grać ofensywnie, więc oczywiście oba zespoły nie podejmą niepotrzebnego ryzyka. Prawie niemożliwe jest przewidzenie wyniku w tego typu starciach, ale jestem pewien, że w tym przypadku każda z drużyn będzie miała bardziej taktyczne podejście, więc moim zdaniem nie ma się co spodziewać dużej liczby bramek na Wembley.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 czerwca, 18:00under2.51.77

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *