Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chorwacja – Hiszpania, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w poniedziałek 28 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

Po niepewnym początku turnieju Chorwaci zdobyli bilet do fazy pucharowej, wygrywając 3:1 ze Szkocją w zeszły wtorek w Glasgow.
W zaprezentowali swoją charakterystyczną grę, a Modric poprowadził zespół do zwycięstwa.

To starcie z pewnością podniosło ich morale, a jeśli zaprezentują się podobnie przeciwko Hiszpanom, ich szanse na awans będą bardzo duże.

Ofensywny pomocnik Perisic nie będzie tym razem częścią zespołu, ponieważ ma pozytywny test na COVID-19, a zastąpi go najprawdopodobniej Rebic. Obrońca Barisic raczej nie zagra. Środkowy obrońca Lovren jest zawieszony.

Hiszpania zakończyła fazę grupową na 2. miejscu, nie prezentując się zbyt dobrze w pierwszych dwóch meczach, kiedy zanotowali dwa remisy. Jednak w decydującym meczu zmiażdżyli Słowację 5:0.

Jak wskazuje wynik, starcie to było dość jednostronne, ponieważ gospodarze nie pozostawili Słowakom szans, ale mają teraz przed sobą znacznie większe wyzwanie i nie będzie miejsca na błędy w starciu z bardzo zmotywowanymi Chorwatami.

Chorwacja vs Hiszpania H2H

15.11.18   Chorwacja vs Hiszpania 3 : 2
11.09.18   Hiszpania vs Chorwacja 6 : 0
21.06.16   Chorwacja vs Hiszpania 2 : 1

Z pewnością ten mecz jest jednym z najbardziej oczekiwanych w fazie pucharowej, a oba zespoły dołożą wszelkich starań, aby nie zawieść swoich fanów. Trudno jest wytypować wynik tego spotkania, może się on zakończyć dopiero po dogrywce lub rzutach karnych, jednak Chorwacja pokazała, że wraca do bardzo dobrej dyspozycji o to tej drużynie ufam bardziej. 

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 czerwca, 18:001 (HA: +1)1.84
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.