LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Atalanta – Napoli, rozgrywany w ramach Pucharu Włoch, w środę 10 lutego 2021 roku, o godzinie 20:45.

Rewanżowy mecz półfinału, Pucharu Włoch, w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis 0:0.

Atalanta przystępuje do tego meczu po domowym remisie 3:3 z Torino, w rozgrywkach Serie A.

Drużyna Atalanty prowadziła już 3:0 po 21 minutach, lecz dwa gole gości do strzelone do przerwy dały im kontakt z rywalem, a bramka Bonazzoliego w 84 minucie gry zapewniła Torino 1 punkt.

Atalanta ma serię 3 meczów bez zwycięstwa (2 w serie A, oraz 1 wspomniany z Napoli w Pucharze Włoch). W tabeli ligowej zajmuje obecnie 7 pozycję z dorobkiem 37 punktów po 21 meczach – ich strata to 3 punkty do pozycji premiującej grą w Lidze Mistrzów.

Napoli również przeciętnie prezentuje się w tym sezonie jeśli chodzi o Serie A, mając tyle samo punktów do ich dzisiejsi rywale.

W poprzednim meczu drużyna Napoli niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Genoa 2:1, będąc co prawda drużyną zdecydowanie przeważającą lecz brakowało im zdecydowania i skuteczności pod bramką rywala.

Atalanta jest faworytem dzisiejszego meczu, ale ja skupię się bardziej na obstawianiu ilości bramek. Obie drużyny lubią grać ofensywnie, mają niezłe linie ofensywne, a w rewanżowym meczu wystarczy jedna bramka, aby kolejne posypały się w sporej ilości.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 lutego, 20:45over2.51.60 (Wynik – 3:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *