LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Radomiak Radom – Lech Poznań, rozgrywany w ramach Pucharu Polski, w czwartek 11 lutego 2021 roku, o godzinie 20:30.

Radomiak rundę jesienną I ligi zakończył na niezłej 4 pozycji z dorobkiem 30 punktów i stratą tylko 2 punktów do drugiego w tabeli ŁKS-u Łódź – miejsce to gwarantuje bezpośredni awans do Ekstraklasy.

Radomiak ma za sobą bardzo dobry okres. W 12 ostatnich meczach I ligi oraz Pucharu Polski nie zaznał porażki mając bilans 6 zwycięstw oraz 6 remisów.

Charakterystyczną cechą meczów Radomiaka jest bardzo mała ilość bramek. Ze wspomnianych 12 meczów tylko w jednym! padło więcej niż 2.5 gola.

W okresie przygotowawczym Radomiak również nie przegrał meczu, wygrywając 3 oraz remisując 2 spotkania.

Lech bardzo zawodzi jeśli chodzi o rozgrywki Ekstraklasy w tym sezonie. Drużyna zajmuje obecnie dopiero 10 pozycję z dorobkiem 19 punktów po 16 kolejkach – ich strata do miejsc pucharowych czyi TOP 3 to już 9 punktów.

Puchar Polski staje się więc dla Lecha idealną okazją, aby awansować do europejskich pucharów, bo przez ligę może to być już niemożliwe.

Po przerwie zimowej Lech zremisował dwa mecze, z Górnikiem Zabrze na wyjeździe 1:1 oraz z Zagłębiem Lubin u siebie 0:0.

Jak już wspomniałem Puchar Polski może być dla Lecha jedyną drogą do Europy w przyszłym sezonie więc o motywację i 100% zaangażowania jestem spokojny. Radomiak nie rozpoczął jeszcze sezonu więc nie jest w rytmie meczowym. Obstawiam więc zdecydowane zwycięstwo Lecha.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 lutego, 20:3021.50 (Wynik – 0:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *