LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Atalanta – Sampdoria, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w sobotę 24 października 2020 roku, o godzinie 15:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Atalanta rozpoczęła swoją kampanię w Lidze Mistrzów w najlepszy możliwy sposób, ponieważ w zeszłą środę odnieśli zwycięstwo 0:4 na wyjeździe z Midtjylland w dość jednostronnym meczu.

Cztery dni wcześniej ponieśli pierwszą porażkę w tym sezonie w Serie A z Napoli – 4:1 na wyjeździe. Ten mecz był bardzo wyczekiwany, a wynik był zaskoczeniem. Gospodarze całkowicie zdominowali Atalantę w pierwszej części, kiedy strzelili aż cztery gole. Tempo gry malało wraz z upływem czasu, ponieważ zwycięzca meczu był oczywisty, ale ekipie z Bergamo udało się zdobyć honorową bramkę w 69. minucie.

Atalanta zajmuje 3 miejsce w tabeli, mając trzy zwycięstwa i jedną porażkę w tym sezonie.

Sampdoria wyraźnie podnosi swoją formę, ponieważ zanotowali dwa zwycięstwa w ostatnich dwóch meczach. W swoim ostatnim spotkaniu pozytywnie zaskoczyli, pokonując nieco faworyzowane Lazio na własnym boisku.

Sampdoria ma w tym sezonie dwa zwycięstwa i dwie porażki i obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli.

Oczywiście Atalanta ma napięty harmonogram i może to mieć wpływ na drużynę, jednak nadal postrzegam ich tutaj jako wyraźnych faworytów i po prostu jako zespół, który ma znacznie większy potencjał w ataku. Są znacznie bardziej kreatywni i wszechstronni, Sampdoria miała trochę „szczęścia” w meczu z Lazio, które było również skupione na meczu Ligi Mistrzów, jednak wygrana dwa razy z rzędu z mocnymi rywalami byłaby nieco powyżej ich jakości i obecnego potencjału.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 października, 15:001 (HA: -1.5)2.02

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.