Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Aston Villa – Leeds, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w piątek 23 października 2020 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Aston Villa od początku nowego sezonu prezentuje się całkiem nieźle w Premier League – obecnie ma passę czterech zwycięskich meczów.

Niewątpliwie ich największym sukcesem w tym sezonie było rozbicie Liverpoolu 7:2. Do tego dołożyli zwycięstwa z Leicester, Fulham oraz Sheffield Utd.

Ich świetne występy dały im drugie miejsce w tabeli, mając jak dotąd komplet punktów i jeden mecz mniej niż pierwszy Everton.

Leeds poniosło porażkę u siebie w ostatniej kolejce z Wolves w meczu, w którym być może zasłużyli na coś więcej.

Byli zespołem, który dyktował rytm gry, był znacznie bliżej zwycięstwa, ale czasami to po prostu nie wystarcza. Gospodarze stracili gola w 70. minucie za sprawą niezawodnego Jimeneza.

Piłkarze Leeds mogą być zadowoleni z tego, jak prezentują się w elicie, ponieważ obecnie zajmują 10. miejsce, mając dziesięć punktów na pięć meczów.

Aston Villa rozpoczęła sezon w najlepszy możliwy sposób, a ich morale jest wysokie. W nadchodzącym starciu mają niezłą szansę na kontynuowanie zwycięskiej passy i na pewno będą przystępować do tego meczu z maksymalnym skupieniem. Kursy na ich wygraną wyglądają kusząco, a ich zwycięstwo w tym meczu wydaje się rozsądnym wyborem, przynajmniej w moich oczach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 października, 21:0012.11

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.