Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Atletico Madryt – Betis, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w sobotę 11 lipca 2020 roku, o godzinie 22:00.

Atletico już dawno straciło szansę na mistrzostwo kraju, ale drużynie pozostaje zacięta walka o miejsce na ligowym podium.

Aktualnie piłkarze z Madrytu zajmują 3 miejsce, ale ich przewaga nad Sevillą jest niewielka.

Ostatnie mecze Atletico napawają jednak optymizmem bo widać, że drużyna w końcu zaczęła grać na miarę swoich możliwości. Teraz gracze Diego Simeone mają na koncie 15 meczów bez porażki, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

Ich poprzedni mecz to wyjazdowy remis z walczącą o utrzymanie Celtą Vigo 1:1, ale u siebie Atletico po restarcie rozgrywek jeszcze punktów nie straciło – 3 wygrane na koncie.

Betis to solidna drużyna środka tabeli, która w tym sezonie już nie powalczy o nic więcej jak właśnie środek tabeli.

Drużyna przystępuje do tego meczu po domowym, pewnym zwycięstwie nad Osasuną 3:0, lecz na wyjeździe Betis ma serię 9 meczów bez zwycięstwa.

Niewątpliwie Atletico jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ich świetna gra na swoim stadionie, w połączeniu z dodatkową motywacją w walce o podium, oraz słabymi występami Betisu w meczach wyjazdowych, daje mi przekonanie o zwycięstwie gospodarzy w dzisiejszym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 lipca, 22:0011.47

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.