Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sporting Lizbona – Santa Clara, rozgrywany w ramach pierwszej ligi portugalskiej w piątek 10 lipca 2020 roku, o godzinie 20:15.

Sporting Lizbona nie włączył się w tym sezonie w walkę o mistrzostwo kraju, co można uznać za spore rozczarowanie. Dla piłkarzy tego klubu pozostała gra o podium, co w tej chwili nie jest takie pewne.

Drużyna zajmuje co prawda w tabeli 3 miejsce ale ich przewaga nad 4 w tabeli Bragą to tylko 3 punkty.

Ostatnie mecze Sportingu były bardzo dobre w ich wykonaniu. Zespół po restarcie rozgrywek zaliczył 4 zwycięstwa i 2 wyjazdowe remisy.

Santa Clara po bardzo dobrym okresie i 4 meczach bez porażki, w tym 2 zwycięstwa (jedno spektakularne 3:4 na wyjeździe z Benfiką Lizbona), teraz zaliczyła dołek formy, i 2 z rzędu porażki.

Drużyna nie gra już tak na prawdę o nic więc o motywację również bardzo trudno. Santa Clara zajmuje w tabeli 9 pozycję z bezpieczną, gwarantującą utrzymanie przewagą nad strefą spadkową.

Sporting jest drużyną o klasę lepszą od Santa Clara, poza tym grający o miejsce na podium, na własnym stadionie, więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na ich łatwe zwycięstwo w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 lipca, 20:1511.56

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.