Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Boavista – Sporting Lizbona, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeria Liga, w niedzielę 24 stycznia 2021 roku, o godzinie 17:00.

Boavista jest w ostatnim czasie w katastrofalnej formie. Drużyna niw wygrała w 8 poprzednich meczach – 3 porażki oraz 5 remisów, strzelając przy tym tylko 5 bramek.

W poprzedniej kolejce Boavista przegrała na wyjeździe z Tondelą 3:1. Tracąc dwóch zawodników po czerwonych kartkach już w pierwszej połowie – w 11 i 30 minucie gry.

W tabeli Boavista zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 11 punktów po 14 meczach.

Sporting jest na przeciwnym biegunie, zajmuje 1 miejsce w tabeli z 36 punktami oraz przewagą 4 oczek nad drugim FC Porto.

Sporting w lidze jeszcze w tym sezonie nie przegrał, ma na koncie 11 zwycięstw oraz 3 remisy, grając najlepszą w tym momencie piłkę w lidze portugalskiej. Do tego można jeszcze dodać ich żelazną obronę – w 14 meczach drużyna straciła tylko 9 bramek.

Sporting ma w tym sezonie jeden cel – mistrzostwo kraju, i jest na razie na dobrej drodze, ale takie mecze jak ten musi wygrywać. Spotkanie z ostatnią drużyna w tabeli wcale nie musi być łatwe, ale przewaga jakości oraz morale w drużynie sprawi, że Sporting dopisze kolejne 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 stycznia, 17:0021.50
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.