Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rio Ave – Santa Clara, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeria Liga, w poniedziałek 25 stycznia 2021 roku, o godzinie 17:30.

Rio Ave przystępuje do tego meczu po dość niespodziewanym, wyjazdowym remisie z liderem portugalskiej ligi, Sportingiem Lizbona. Co prawda był to jednostronny mecz ze zdecydowaną przewagą gospodarzy, ale na uznanie zasługuje ten wynik Rio Ave, ponieważ była to pierwsza strata punktów Sportingu od dłuższego czasu.

Poza tym Rio Ave odpadło z Pucharu Portugalii po przegranej z Estoril 1:2 u siebie, więc teraz drużyna będzie mogła skupić się tylko i wyłącznie na lidze.

W tabeli gospodarze dzisiejszego meczu plasują się na 10 pozycji z 15 punktami.

Oczko niżej znajduje się Santa Clara z taką samą ilością punktów. Przewaga tych zespołów nad strefą spadkową to tylko 3 punktów.

Santa Clara ma za sobą 5 meczów ligowych bez zwycięstwa – 3 porażki oraz 2 remisy. Ostatnim razem drużyna przegrała u siebie z Famalicao 1:2.

Niestety co jest bardzo widoczne w grze tej drużyny, stwarza ona bardzo mało sytuacji pod bramką rywala, a co za tym idzie, strzela mało bramek – tylko 3 gole w poprzednich 5 meczach ligowych.

Rio Ave ma już przebłyski lepszej gry – takiej którą prezentował w poprzednim sezonie. Dwa poprzednie mecze w lidze i 4 punkty to znak, że drużyna się przebudziła, ma lepsze morale oraz będzie dążyć do kolejnych zwycięstw. Słabo grająca w tym sezonie, a zwłaszcza na wyjazdach Santa Clara nie powinna napsuć wiele krwi rywalom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 stycznia, 17:3011.92 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.