LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borac Bania Luka – Rio Ave, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA w czwartek 17 września 2020 roku, o godzinie 20:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Borac Banja Luka przystępuje do tego meczu kwalifikacyjnego nieco wstrząśnięty, ponieważ w ostatniej kolejce ligowej przegrał 4:2 z FK Sarajevo, grając na wyjeździe.

W drodze do tego meczu kwalifikacyjnego Borac Banja Luka pokonał Sutjeskę z Czarnogóry, wygrywając u siebie 1:0. Najpewniej zdają sobie sprawę, że ich przygoda w Europie prawdopodobnie się zakończy, ponieważ przepaść między ligą Bośniacką oraz Portugalską jest ogromna.

Po tym, jak zakończyli sezon na piątym miejscu i wywalczyli europejskie bilety, Rio Ave nie rozegrało żadnych meczów o stawkę.

Zamiast tego mieli trzy sparingi, dwa przeciwko Maritimo, kiedy zremisowali 0: 0 i ponieśli porażkę 2:1. W trzecim z Ferreirą udało im się zanotować zwycięstwo 1:2.

Jak już wspomniałem, Rio Ave występuje w znacznie lepszej lidze i jako zespół jest lepszy pod każdym względem. Nie powinni mieć problemów z awansowaniem.

To, co Borac pokazał nam w poprzedniej rundzie i co pokazuje w krajowej lidze, naprawdę nie wystarczy, aby konkurować ze skromną portugalską drużyną. Jedyną przeszkodą jest fakt, że Rio Ave nie rozgrywało ostatnio meczów o stawkę, ale mimo to różnica w jakości powinna być po ich stronie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 września, 20:0021.60 (Wynik – 0:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *