LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dynamo Kijów – AZ Alkmaar, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 15 września 2020 roku, o godzinie 19:00.

Dynamo Kijów przystępuje do tego meczu po rozczarowującym bezbramkowym remisie w meczu ligowym u siebie z Desną.

Byli zdecydowanie lepszym zespołem w tym starciu, zwłaszcza w drugiej części meczu, kiedy stworzyli kilka bardzo dobrych okazji, ale niestety nie udało im się ich zamienić na bramki. Piłkarze Dynama zdecydowanie zasłużyli na trzy punkty w tym meczu.

Nowy sezon rozpoczęli bardzo dobrze, ponieważ w pierwszej rundzie odnieśli przekonujące zwycięstwo 4:1 z Olimpikiem Donieck, a także wygrali Superpuchar, pokonując Szachtar Donieck 3:1.

AZ Alkmaar zdołał szczęśliwie wygrać i awansować po dogrywce w ostatnim meczu eliminacyjnym Ligi Mistrzów z Pilznem.

AZ Alkmaar rozegrał później dwa mecze towarzyskie z Den Haag i Gent, ale nie zabłysnął, ponieważ w pierwszym z nich przegrał 1:0, a w drugim zremisował 1:1 z Gent. Najwyraźniej brakuje im meczów o stawkę, które są najlepszym sposobem na poprawę ich wyników.

Szczegóły mogą tu mieć decydujące znaczenie, jednak sądzę, że Ukraińcy mają przewagę. Mają doświadczenie w takich sytuacjach, a ich skład defensywny wydaje się być znacznie bardziej niezawodny niż goście. Dodatkowo grają u siebie więc, nie powinni tego meczu przegrać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 września, 19:001 (remis=zwrot)1.62 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *