LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bośnia i Hercegowina – Polska, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w poniedziałek 7 września 2020 roku, o godzinie 20:45.

Bośnia i Hercegowina pozytywnie zaskoczyła wszystkich w pierwszej kolejce Ligi Narodów UEFA, ponieważ była w stanie zremisować na wyjeździe z faworyzowanymi Włochami – 1:1. Szczerze mówiąc, gospodarze od samego początku mieli pełną kontrolę nad tym spotkaniem, ale brakowało im skuteczności pod bramką rywala.

W 57. minucie Dzeko znalazł się w dogodnej pozycji i wyprowadził gości na prowadzenie po bramce z pola karnego. Włoska drużyna wyglądała naprawdę lepiej i to była tylko kwestia czasu, kiedy wyrównają. Udało im się to zaledwie dziesięć minut później za sprawą Sensi, ale nie byli w stanie zrobić więcej, więc wynik pozostał remisowy.

Trener Bośni i Hercegowiny Bajevic może pozostawić niezmieniony skład po dobrym występie we Włoszech. Dzeko powinien prowadzić atak w ustawieniu 4-2-3-1.

Polska przystępuje do tego meczu po wyjazdowej przegranej 0:1 w pierwszej kolejce z Holandią. W tym spotkaniu zostali całkowicie zdominowani przez gospodarzy, tym samym porażka mogła być wyższa.

Jedynego gola w tym meczu strzelił w 61. minucie Bergwijn, ale jak wspomniałem, jeśli gospodarze skuteczniej wykorzystywaliby swoje szanse, Polska mogła przegrać ten mecz zdecydowanie wyżej.

Z tą porażką Polska jest na ostatnim miejscu w grupie, więc możemy spodziewać się bardziej agresywnego podejścia w tym spotakniu.

Polską drużynę powinni poprowadzić Milik i Zieliński w ustawieniu 4-4-1-1. Trener powinien dokonać kilku zmian po przegranej w Holandii.

W tym przypadku nie ma zdecydowanych faworytów, a ponieważ obie drużyny nie mogą sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów, myślę, że będzie to otwarty mecz. Zachowanie czystego konta przez obie drużyny będzie bardzo trudne, z niezbyt dobrze działającymi formacjami defensywnymi.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 września, 20:45BTTS1.85 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *