Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Francja – Chorwacja, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA we wtorek 8 września 2020 roku, o godzinie 20:45.

Francja musiała się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, aby odnieść zwycięstwo w pierwszej kolejce ze Szwecją 0:1, grając na wyjeździe. Mecz między tymi dwoma zespołami był dość wyrównany, ponieważ żaden z nich nie wyróżniał się zbytnio.

Obie drużyny stworzyły minimalną liczbę okazji w tym meczu, ale goście okazali się nieco bardziej skuteczni, ponieważ byli w stanie strzelić jedynego gola za sprawą Mbappe w 41. minucie. Gospodarze byli nieco bardziej agresywni w drugiej części, ale żaden z ataków nie był wystarczająco niebezpieczny, by coś zmienić.

Można zanotować również, że Francuzi nie wykorzystali rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Francja zajmuje 2 miejsce w grupie z Portugalią, wspomnianą wcześniej Szwecją i Chorwacją.

Reprezentacja Chorwacji została całkowicie zdominowana w pierwszej kolejce Ligi Narodów UEFA przez Portugalię, przegrywając 4:1 na wyjeździe.

Goście wyglądali na dość zdezorientowanych, ponieważ gospodarze robili dosłownie to, co chcieli. Cancelo, Jota, Joao Felix i Silva byli strzelcami goli dla gospodarzy. Chorwaci strzelili tylko jednego gola w doliczonym czasie za sprawą Petkovicia i mogą być zadowoleni z jednego gola, biorąc pod uwagę ich występ w tym starciu.

Co gorsza, Ronaldo nie był w składzie na ten mecz i jestem pewien, że przyczyniłby się do jeszcze większej porażki. Chorwacja jest teraz na ostatnim miejscu w grupie, a teraz zmierzy się z mistrzem świata francuzami, którzy mogą być jeszcze trudniejszym zespołem niż Portugalia.

Ostatni raz ta dwójka spotkała się w finale mistrzostw świata w 2018 roku, a Francja wygrała 4:2. Dziś chorwacki zespół jest tylko bladym cieniem ich dawnych postaci, a przynajmniej tak wyglądali ostatnim razem.

Nie sądzę, żeby mogli zrobić coś pozytywnego w tym meczu, bo Francuzi są lepszym zespołem w każdym aspekcie. Spodziewam się przekonującego zwycięstwa gospodarzy w tym starciu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 września, 20:4511.68 (Wynik – 4:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.