Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brentford – Sheffield Wed, rozgrywany w ramach angielskiej Championship w środę 24 lutego 2021 roku, o godzinie 20:00.

Brendford to drużyna z wielkimi ambicjami na awans do Premier League, w poprzednim sezonie zespół przegrał dramatyczną walkę w barażach o awans z Fulham. W tym sezonie zespół zaczął rozgrywki nie najlepiej, ale ostatni okres miał całkiem niezły.

Niestety dla Brendford poprzednie mecze to załamanie formy i 3 z rzędu porażki. Z Barnsley 0:2 u siebie, z QPR 2:1 na wyjeździe oraz w poprzednim meczu z Coventry 2:0 na wyjeździe.

W tabeli drużyna zajmuje 2 miejsce, ale rywale depczą im po piętach – bo 3 drużynę wyprzedzają już tylko lepszym bilansem bramek.

Sheffield z kolei zajmuje miejsce w strefie spadkowej z dorobkiem 28 punktów po 30 meczach. Ich strata do bezpiecznej pozycji to 3 oczka.

W poprzednich meczach gracze Sheffield grali w kratkę, dobre występy przeplatali fatalnymi, a poprzednie 2 spotkania należały do tych fatalnych. Porażki po 1:0 ze Stoke na wyjeździe oraz 0:1 z Birmingham u siebie nie świadczą dobrze o zespole Sheffield.

Brentford ma przed sobą idealny mecz, aby wejść ponownie na zwycięską ścieżkę. Zimny prysznic w postaci 3 kolejnych porażek musi podziałać motywująco na drużynę, jeśli nadal myśli o awansie do Premier League.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 lutego, 20:0011.57
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.