LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szachtar Donieck – Maccabi Tel Aviv, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA w czwartek 25 lutego 2021 roku, o godzinie 18:55.

Szachtar przystępuje do tego meczu po zwycięstwie w pierwszym, wyjazdowym spotkaniu z Maacabi 0:2. Drużyna z Ukrainy była zdecydowanie lepsza w tym starciu, zasłużenie wypracowując sobie niezłą zaliczkę przed rewanżem. Gole na wagę zwycięstwa strzelili w 31 minucie Alan Patrick oraz w doliczonym czasie gry, Tete.

W lidze Szachtar zajmuje 2 miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do Dynama Kijów. W poprzednich dwóch kolejkach po przerwie zimowej drużyna z Doniecka wygrała z Ruchem Lwów 2:0 u siebie oraz zremisowała z Kołos Kowaliwka 0:0 na wyjeździe.

Maccabi natomiast nie licząc poprzedniego meczu z Szachtarem ma 7 zwycięstw z rzędu w rozgrywkach ligowych oraz krajowym Pucharze. Na krajowych boiskach Maccabi nie przegrało od 7 grudnia 2020 roku, co daje nam łącznie 14 meczów.

Trzeba jednak przyznać, że pierwszy mecz z Szachtarem w pełni podsumował siłę ligi izraelskiej. Tak więc o niczym nie świadczy bardzo dobra passa Maccabi na rodzimych boiskach. Drużyna z Ukrainy jest kadrowo zdecydowanie lepsza i moim zdaniem dzisiaj pewnie wygra i przypieczętuje awans do kolejnej rundy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 lutego, 18:5511.70 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *