LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chelsea Londyn – Tottenham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w niedzielę 29 listopada 2020 roku, o godzinie 17:30.

Chelsea w poprzednim meczu wygrała na wyjeździe w rozgrywkach Ligi Europy z Rennes 1:2. Zwycięstwo było dość szczęśliwe bo gola na wagę zwycięstwa strzelił w doliczonym czasie gry Giroud.

W rozgrywkach Premier League Chelsea ma serię 7 meczów bez porażki, a poprzednie 3 mecze to zwycięstwa z Newcastle na wyjeździe 0:2, z Sheffield Utd u siebie 4:1 oraz z Burnley na wyjeździe 0:3.

W tabeli Chelsea plasuje się na 3 pozycji z 18 punktami po 89 meczach i stratą 2 punktów do lidera – Tottenhamu.

Chelsea ma serię 6 zwycięskich meczów z rzędu we wszystkich rozgrywkach w jakich gra.

Tottenham jak już wspomniałem zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Premier League. Jest w doskonałej firmie – chyba najlepszej odkąd tę drużynę przejął Jose Mourinho.

W ostatni czwartek Tottenham bez problemów poradził sobie w rozgrywkach Ligi Europy wygrywając u siebie z Ludogorcem 4:0, a w poprzedniej kolejce ligowej wygrał hitowy mecz z Manchester City 2:0 u siebie.

Tottenham wygrał 7 z ostatnich 8 meczów.

Zapowiada nam się niezwykle ciekawe widowisko i mecz dwóch drużyn które prezentują się obecnie najlepiej w lidze angielskiej. Ich ofensywna gra w tym spotkaniu nie podlega wątpliwości, bo zespoły w takiej formie po prostu nie powinny grać defensywnie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 listopada, 17:30over2.51.75 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *