Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Fulham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 30 listopada 2020 roku, o godzinie 18:30.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Leicester po serii 6 zwycięskich meczów z rzędu złapał małą zadyszkę i tym samym stracił fotel lidera w rozgrywkach ligowych.

Ich poprzedni mecz Premier League to porażka na wyjeździe z mistrzem kraju – Liverpoolem 3:0. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone i nie podlegające dyskusji nawet przez moment.

W ostatni czwartek Leicester rozgrywał swój mecz z Lidze Europy i tylko zremisował z Bragą na wyjeździe 3:3. Był to dość szalony mecz bo gole dające prowadzenie Bradze oraz ustalający wynik meczu dla Leicester padły odpowiednio w 91 oraz 95 minucie gry.

W tabeli Premier League Leicester spadł na 4 miejsce, aktualnie na koncie Lisów jest 18 punktów po 9 meczach. Strata do lidera to 2 punkty.

Fulham jako beniaminek Premier League nie radzi sobie zbyt dobrze w nowej rzeczywistości.

Do tej pory gracze tego klubu wygrali tylko jedno spotkanie, jedno zremisowali, oraz 7 przegrali, i 4 punktami zajmują 18 – spadkowe miejsce.

W poprzednim meczu Fulham przegrał u siebie z Evertonem 2:3, mając lekką przewagę w posiadaniu piłki i strzałach na bramkę, jednak doświadczenie i skuteczność była po stronie gości.

Leicester ma idealną okazję, aby wrócić na zwycięską ścieżkę, i na prawdę trudno mi sobie wyobrazić aby słabe Fulham mogło zagrozić Leicester.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 listopada, 18:3011.52

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.