LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Club Brugge – Borussia Dortmund, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA w środę 4 listopada 2020 roku, o godzinie 21:00.

Po tym, jak gracze z Bruggi zanotowali wyjazdowe zwycięstwo 1:2 w pierwszym meczu w Lidze Mistrzów przeciwko Zenitowi, Club Brugge zremisował 1:1 u siebie z Lazio w swoim drugim meczu.

Goście otworzyli mecz w lepszy sposób, ponieważ objęli prowadzenie w 14. minucie za sprawą Correi, ale gospodarze odpowiedzieli wyrównującym golem z rzutu karnego na trzy minuty przed przerwą, strzelcem był Vanaken. Podczas drugiej części obu drużynom najwyraźniej brakowało pomysłów w ataku, więc wynik tego spotkania już się nie zmienił.

Drużyna z Brukseli może być zadowolona z tego, jak prezentuje się w Europie w tym sezonie i mimo, że przystępuje do tego starcia z Dortmundem jako dużo słabsza drużyna, może być niebezpieczna, zwłaszcza u siebie.

Niemiecka drużyna nie rozpoczęła rozgrywek w Lidze Mistrzów w najlepszy możliwy sposób, ponieważ poniosła porażkę z Lazio na wyjeździe 3:1, ale wypadła dobrze w swoim drugim meczu z Zenitem, ponieważ odniosła zwycięstwo 2:0 w domu.

W swojej krajowej lidze radzą sobie całkiem nieźle, zajmując teraz drugie miejsce, mając taką samą liczbę punktów jak prowadzący Bayern Monachium.

Mimo, że gracze z Dortmundu oczekują na starcie z Bawarczykami w weekend, spodziewam się, że Dortmund podejdzie do tego meczu w pełni skoncentrowany i zmotywowany. Zwycięstwo w tym meczu jest po prostu konieczne i nie sądzę, aby tym razem gospodarze ich powstrzymali.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 listopada, 21:0021.58 (Wynik – 0:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *