Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Madryt – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 3 listopada 2020 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Real Madryt ma w tym sezonie problemy z występami w europejskich pucharach. W pierwszej kolejce ponieśli zaskakującą porażkę z Szachtarem u siebie 2:3, a w drugiej zremisowali 2:2 na wyjeździe z M’Gladbach.

W ostatnim meczu z niemiecką drużyną pokazali słabe punkty swojej linii defensywnej i znaleźli się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Po pierwszych pięćdziesięciu ośmiu minutach spotkania przegrywali 2:0 i przy sporej dawce szczęścia strzelili kontaktową bramkę w 87. minucie, a w trzeciej minucie doliczonego czasu za sprawą Casemiro uratowali 1 punkt.

Mimo że radzą sobie dobrze w Hiszpanii, gdzie obecnie zajmują drugie miejsce, ostatnie mecze w Europie stawiają ich w sytuacji, w której muszą wygrać w nadchodzącym starciu z Interem.

Drużyna z Mediolanu również nie jest na szczycie wśród europejskiej elity, bo od początku rozgrywek nie zanotowała pozytywnego wyniku. W pierwszym meczu przeciwko Gladbach u siebie zremisowali 2:2 i rozegrali bezbramkowy drugi mecz z Szachtarem na wyjeździe.

Inter, podobnie jak ich przeciwnicy z Madrytu, musi zaryzykować więcej w nadchodzącym starciu, ale napięty harmonogram z pewnością odcisnął piętno na ich wydolności, ale i tak czeka nas interesujący mecz.

Właściwie obie drużyny są teraz blisko sytuacji, w której trzeba wygrać po dość rozczarowującym początku. Trudno oczekiwać, że którykolwiek z nich pozostanie pasywny podczas tego starcia. Nie zmienia to jednak faktu, że Real pozostaje faworytem.

Inter powinien być w stanie strzelić, może nawet więcej niż raz, nawet jeśli Lukaku tym razem nie pojawi się na boisku.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 listopada, 21:00over2.51.51 (Wynik – 3:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.