Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Czechy – Anglia, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, we wtorek 22 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Czesi wykonali dobrą robotę w ostatnim meczu z Chorwacją w Glasgow, zdobywając cenny punkt, remisując mecz 1:1.

Byli nieco groźniejsi w pierwszej części i objęli prowadzenie w 37 minucie za sprawą Schicka, który bezbłędnie wykorzystał rzut karny.

Chorwaci odpowiedzieli golem Perisicia już na początku drugiej połowy, ale w dalszej części meczu obu drużynom zabrakło zdecydowania, by strzelić kolejne bramki.

Czechy zajmują obecnie czołowe miejsce w grupie, mając tyle samo punktów co druga w tabeli Anglia.

Czesi nie powinni wiele zmieniać w składzie, choć gra na wysokiej intensywności jest mało prawdopodobna.

Anglicy nie spełnili oczekiwań w swoim ostatnim starciu ze Szkotami, kiedy zremisowali 0:0, ponieważ brak jakości w ataku zdefiniował mecz.

Mieli przewagę posiadania piłki przez całe dziewięćdziesiąt minut i stworzyli kilka fajnych okazji, ale Szkocja mocno trzymała się pola karnego, a także kilka razy niebezpiecznie wychodziła z kontratakami, ale podobnie jak ich rywale nie byli skuteczni pod bramką przeciwnika.

Obrońca Chilwell (14/0, Chelsea) i pomocnik Mount (18/4, Chelsea) prawdopodobnie nie zagrają w tym meczu. Pomocnik Henderson (59/0, Liverpool) jest na najlepszej drodze do pełnego powrotu do zdrowia po kontuzji.

Czechy vs Anglia H2H
11.10.19 Czechy vs Anglia 2 : 1
22.03.19 Anglia vs Czechy 5 : 0

Przy obecnym stanie rzeczy ta dwójka ma już przepustkę do fazy pucharowej. To sprawia, że z pewnością drużyny będą oszczędzać siły na kolejne mecze więc nie spodziewam się wielu bramek w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 czerwca, 21:00under2.51.71
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.