LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rosja – Dania, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w poniedziałek 21 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Prawdę mówiąc Dania nie zasłużyła na 0 punktów w pierwszych 2 meczach Euro 2020. Trudne okoliczności ich pierwszego meczu z Finlandią postawiły Duńczyków w bardzo ciężkiej sytuacji. Finlandia oddała tylko 1 celny strzał i to był gol.

Z Belgią grali znakomicie, dopóki nie pojawił się Kevin De Bruyne i odwrócił obraz gry. Grają dzisiaj z Rosją, zespołem, który do tej pory nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Duńczycy mają lepszą jakość na boisku i, szczególnie dla Eriksena, powinni zdobyć 3 punkty i mieć nadzieję, że inne drużyny pomogą im w drodze do play-offów.

Rosja przegrała z Belgią i nie grała zbyt dobrze z Finlandią, ale do tej pory zdobyli 3 punkty. Grając w ataku nie zrobili na mnie takiego wrażenia, a błędy w defensywie, które widziałem w poprzednich meczach, powinny zostać dzisiaj wykorzystane przez zmotywowaną duńską drużynę.

Ten mecz jest rozgrywany w Kopenhadze, co będzie dodatkowym atutem Duńczyków. Z kibicami na trybunach, ogromną motywacją oraz po prostu lepszą jakością zespołu, Duńczycy powinni zgarnąć dziś 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 czerwca, 21:0021.75

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *