Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dni na mecz, Dinamo Zagrzeb – Feyenoord, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 22 października 2020 roku, o godzinie 21:00.

Dinamo Zagrzeb spełnia oczekiwania w bieżącym sezonie w Chorwacji, ponieważ zajmuje pierwsze miejsce, wykazując dużą ogólną stabilność w grze. W minioną sobotę, mając pewne trudności, pokonali u siebie Goricę 3:2.

W grupie Ligi Europy grają razem z Feyenoord, CSKA Moskwa i Wolfsberger AC. Bardzo ciekawe zespoły, z dużym potencjałem ofensywnym i jestem pewien, że przed nami bardzo dynamiczne mecze.

Feyenoord nieco zawiódł w ostatnim meczu ze Spartą Rotterdam, kiedy zremisowali u siebie 1:1, mimo że uważany był za mocnego faworyta.

Ogólnie Feyenoord wygląda dobrze w Eredivisie, ponieważ nie ponieśli porażki od początku sezonu i obecnie zajmują 4. miejsce. Są dość skuteczni ale też łatwo poddają się w trudnych sytuacjach.

Dinamo jest lekkim faworytem w tym meczu i powinno być bliżej uzyskania pozytywnego wyniku, jednak ich defensywny skład zawiódł ich już wiele razy w nowym sezonie. Nawet bez tego niezwykle trudno jest wyobrazić sobie holendrów pasywnych w całym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 października, 21:00BTTS1.68
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.