Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Drodheda United – Sligo Rovers, rzgrywany w ramach irlandzkiej 1 ligi, w piątek 3 września 2021 roku, o godzinie 20:45.

Po czterech porażkach z rzędu w lidze, Drogheda zdołała odbić się w ostatnim meczu na wyjeździe z Dundalk, wygrywając 1:2.

Drogheda znajduje się obecnie na szóstym miejscu w tabeli, z czteropunktową stratą w porównaniu do zajmującego miejsce dające prawy gry w Europie – Derry City.

Pomocnik Hughes (2/0) i obrońca Douglas (7/1) nadal nie mogą zagrać. Napastnik Lyons (20/9) nie jest pewny wystepu.

Sligo Rovers zanotowało 4 porażki z rzędu w lidze. W ostatnim meczu u siebie z Derry City, przegrali mecz 1:2.

Sligo Rovers zajmuje 3. miejsce w tabeli, mając dwanaście punktów mniej niż liderzy z Shamrock.

Lewy obrońca McCourt (15/0) jest kontuzjowany, podobnie jak defensywny pomocnik Bolger (18/0) i nowo pozyskany Wright (z Ayr United), który jeszcze nie może zagrać.

Drogheda vs Sligo Rovers H2H
12.06.21 Sligo Rovers vs Drogheda 1 : 2
30.04.21 Drogheda vs Sligo Rovers 1 : 1

Pod względem jakości obie drużyny są mniej więcej równe, więc rozsądnie jest założyć, że odbędzie się tutaj wyrównany mecz.

Mimo, że Sligo Rovers jest wyżej w tabeli, ostatnio wykazuje oznaki słabości, co jest dla nich utrudnieniem, które Drogheda z pewnością może wykorzystać na swoją korzyść, ale mimo to oni również mają widoczne problemy, więc unikanie jakichkolwiek wyników i wybieranie bramek z obu stron wygląda na najlepszy zakład, ponieważ żadnemu z nich nie można w tej chwili w pełni ufać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 września, 20:45BTTS2.00
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.