LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Łotwa – Norwegia, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w sobotę 4 września 2021 roku, o godzinie 18:00.

Łotwa zanotowała swoje pierwsze zwycięstwo w eliminacjach, w ubiegłą środę u siebie z Gibraltarem, będąc pod każdym względem znacznie lepszym od bardzo słabego przeciwnika.

Gospodarze nie byli zbyt skuteczni w pierwszej części, chociaż zasłużyli swoją gra na gole, ale nadrobili to w drugiej, gdy strzelili trzy gole w 50., 85. i 89., pozwalając gościom tylko na gol honorowy, z rzutu karnego w 71. minucie.

Łotwa jest obecnie na 5. miejscu w grupie, z czterema punktami zebranymi do tej pory w kwalifikacjach.

Norwegia może być zadowolona ze sposobu, w jaki kontynuowała swoją kampanię w eliminacjach do mistrzostw świata, ponieważ w ubiegłą środę zdobyli punkt w remisie 1:1 u siebie z faworyzowaną Holandią.

Od początku meczu mieli niekorzystną sytuację w posiadaniu piłki, ale mimo to objęli prowadzenie za sprawą Haalanda w 20. minucie. Jednak Holendrzy wyglądali groźniej i siedemnaście minut później zdołali wyrównać za sprawą Klaassena, nie wykorzystując w pełni swojego potencjału, więc wynik pozostał bez zmian.

Drugie miejsce w tabeli zajmują Norwegowie, którzy mają tylko jeden punkt mniej w porównaniu do liderów z Turcji.

Łotwa vs Norwegia H2H
09.10.99 Łotwa vs Norwegia 1 : 2
06.09.98 Norwegia vs Łotwa 1 : 3

Mimo że Łotwa z pewnością wchodzi w to starcie z podniesionym morale po pierwszym zwycięstwie, prawdopodobnie będzie jej trudno przeciwstawić się Norwegii. Przed Norwegami jest doskonała okazja do zdobycia trzech punktów, ponieważ, są znacznie bardziej wszechstronni pod każdym względem.

Poza tym spodziewam się otwartego starcia, w którym nie sądzę, aby jakaś drużyna była bierna, i grała defensywnie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 września, 18:002 & over2.51.91
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *