Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Everton – Fulham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w niedzielę 14 lutego 2021 roku, o godzinie 20:00.

Everton przystępuje do tego meczu w dobrych nastrojach po wygranej w Pucharze Anglii z Tottenhamem u siebie 5:4. Mecz był bardzo interesujący i zacięty, a o awansie przesądziła dopiero dogrywka w której gola na wagę awansu strzelił w 97 minucie Bernard.

W lidze Everton ma za sobą dwa niezłe mecze, w poprzedniej kolejce remis na wyjeździe z Manchesterem United 3:3 – dopiero ostatnia akcja meczu zapewniła gościom 1 punkt oraz wygraną z Leeds na wyjeździe 1:2.

W tabeli Everton zajmuje 7 pozycję ze stratą 2 punktów do miejsc premiowanych grą w Europie.

Fulham jest tegorocznym beniaminkiem, ale powoli musi się żegnać z najwyższą klasą rozgrywkową, ponieważ ich strata to bezpiecznego miejsca to już 8 punktów, a nic nie zapowiada poprawy gry zespołu.

W poprzedniej kolejce Fulham zremisował z West Ham, u siebie 0:0, i było to już 7 spotkanie ligowe tej drużyny bez zwycięstwa.

Drużyna Fulham ma również problem ze strzelaniem bramek w poprzednich 4 spotkaniach były to tylko 2 zdobyte gole, w zremisowanym 2:2 meczu z West Brom.

Everton walczy o czołówkę tabeli i ma bardzo dobrą okazję aby zbliżyć się do TOP4. Trafia na drużynę która odstaje poziomem od Premier League i nie wyobrażam sobie, aby Everton w tym meczu stracił punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 lutego, 20:0011.93 (Wynik – 0:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.